Обіцянка політика

  • Прем'єр-міністр України

Свириденко гарантувала внесення змін до плану дій з відновлення деокупованих територій територіальних громад до 31 жовтня 2025 року

23 вересня 2025 року прем’єр-міністр України Юлія Свириденко внесла до парламенту Програму діяльності Кабінету Міністрів України. Відповідно до Програми діяльності Уряду, Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко гарантує, що до 31 жовтня буде прийнято розпорядження щодо внесення змін до плану дій органів виконавчої влади з відновлення деокупованих територій територіальних громад, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р. № 1219.
Не виконано
Сказано 23 вересня 2025 р.

Джерело

  • https://itd.rada.gov.ua/billinfo/Bills/Card/57395
  • https://itd.rada.gov.ua/billinfo/Bills/Card/57395
  • https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1441-2025-%D1%80#Text

Результат

Задекларовані терміни не були дотримані. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2025 р. № 1441-р «Про внесення змін до плану дій органів виконавчої влади з відновлення деокупованих територій територіальних громад» було прийнято суттєво пізніше встановленого дедлайну.

Оскільки фіналізація документа відбулася поза межами графіку, обіцянці присвоєно статус «не виконано».