Обіцянка політика

Свириденко пообіцяла, що рф відповість за свої злочини

18 січня 2025 року перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко пообіцяла, що рф відповість за свої злочини. «Російський агресор обов'язково відповідатиме за всі свої злочини», – сказала вона.
Архів
Сказано 18 січня 2025 р.

Джерело

  • https://www.facebook.com/yulia.svyrydenko/posts/pfbid0vTm8vSfS9Mc6V1TRvnHjuHDTLf9vshntW3Zt3AwqXPX5GUD4tBjNd5ugZ8JZoUFBl

Результат

Виконання цієї обіцянки не належить до компетенції прем’єр-міністра України Юлії Свириденко, оскільки притягнення російської федерації та її представників до відповідальності за міжнародні злочини залежить від рішень міжнародних судових інституцій, правоохоронних органів та інших уповноважених органів, а не від повноважень прем’єр-міністра України.

У зв’язку з цим обіцянку перенесено до категорії «Архівні обіцянки». Вона не враховуватиметься при оцінці рівня відповідальності політика.