Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Міністр оборони України

Резніков запевнив, що до березня 2022 року буде сформовано управлінську структуру територіальної оборони

24 січня 2022 року міністр оборони Олексій Резніков запевнив, що до березня 2022 року буде сформовано управлінську структуру територіальної оборони в масштабах всієї країни.
Виконано
Сказано 24 січня 2022 р.

Джерело

  • https://www.pravda.com.ua/columns/2022/01/24/7321420/
  • https://www.facebook.com/alexey.arestovich/posts/5264816026915768

Результат

22 лютого 2022 року РФ визнала «незалежність» «ДНР» та «ЛНР».

Того ж дня президент України Володимир Зеленський оголосив: «Визнання Росією так званих «Донецької та Луганської народних республік» підтверджує її свідомий односторонній вихід з Мінських домовленостей і є явним порушенням міжнародного права, територіальної цілісності України та найсерйознішим ударом по політико-дипломатичному врегулюванню, над просуванням якого Україна та її партнери активно працюють».

24 лютого президент РФ офіційно оголосив про проведення «спецоперації на Донбасі». Цього ж дня військами агресора було обстріляно низку стратегічних об'єктів у різних областях України, повідомляється і про входження наземної техніки агресора на територію України.

У відповідь на це, в Україні запроваджено воєнний стан. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки стало справою всього Українського народу. Військові формування та правоохоронні органи України забезпечують гідну відсіч агресору.

_________________________________________________________________________________

3 березня 2022 року радник глави Офісу Президента Олексій Арестович прозвітував, що тероборона переукомплектована і мінімум подвійний комплект військ готовий на кожну штатну одиницю (див. джерело № 2 з 04:01). Обіцянці присвоєно статус «виконано».