Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Міністр оборони України

Резніков гарантує подальше застосування безпілотників «Bayraktar»

12 листопада 2021 року міністр оборони Олексій Резніков гарантував подальше застосування безпілотників «Bayraktar».
Виконано
Сказано 12 листопада 2021 р.

Джерело

  • https://www.mil.gov.ua/news/2021/11/12/minoboroni-nastupnogo-roku-dodatkovo-pridbae-bajraktari-dlya-potreb-zbrojnih-sil-ukraini-oleksij-reznikov-za-pidsumkami-poizdki-u-rajon-oos/
  • https://news.liga.net/politics/news/kak-goryat-rossiyskie-kolonny-v-ukraine-podborka-luchshih-udarov-s-bayraktar-video

Результат

22 лютого 2022 року РФ визнала «незалежність» «ДНР» та «ЛНР».

Того ж дня президент України Володимир Зеленський оголосив: «Визнання Росією так званих «Донецької та Луганської народних республік» підтверджує її свідомий односторонній вихід з Мінських домовленостей і є явним порушенням міжнародного права, територіальної цілісності України та найсерйознішим ударом по політико-дипломатичному врегулюванню, над просуванням якого Україна та її партнери активно працюють».

24 лютого президент РФ офіційно оголосив про проведення «спецоперації на Донбасі». Цього ж дня військами агресора було обстріляно низку стратегічних об'єктів у різних областях України, повідомляється і про входження наземної техніки агресора на територію України.

У відповідь на це, в Україні запроваджено воєнний стан. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки стало справою всього Українського народу. Військові формування та правоохоронні органи України забезпечують гідну відсіч агресору.

_________________________________________________________________________________

Російська протиповітряна оборона не може захистити війська від Bayraktar, навіть ЗРК Бук стають мішенями для українських безпілотників. Обіцянці присвоєно статус «виконано».