Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Слуга народу"
  • Член Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом

Вінтоняк пообіцяла не допустити закриття долинського дитячого будинку "Теплий дім" Івано-Франківської області

2 квітня 2021 року народний депутат України Олена Вінтоняк пообіцяла не допустити закриття долинського дитячого будинку "Теплий дім" Івано-Франківської області. Народний депутат повідомила, що під час робочої поїздки тимчасовоі слідчої комісії щодо питань прав захисту дітей на Прикарпаття було виявлено долинський дитячий будинок "Теплий дім", який рішенням Івано-франківської обласної ради від 19 лютого 2021 року має бути ліквідований. Проте підстав для цього рішення немає. "Ми як народні депутати не допустимо закриття (дитячого будинку "Теплий дім", - ред.) Є підстави скасувати це рішення. Будемо комунікувати щодо цього з облрадою, правоохоронні органи мають вивчити цю ситуацію. Ми вже бачимо, що не було підстав ліквідувати заклад", - зафіксовано у Facebook.
У процесі
Сказано 2 квітня 2021 р.
Контроль виконання через 18 днiв.

Джерело

  • https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=483201172816546&id=100033800014995
  • https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=486202142516449&id=100033800014995

Результат

7 квітня 2021 року на своїй сторінці у Facebook Олена Вінтоняк повідомила про те, що голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Бойчук запевнив, що винесе на розгляд облради проєкт рішення щодо скасування ліквідації дитячого будинку: "Дякуємо голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрію Бойчуку за людяну позицію в даному питанні і дотримане слово! Також він повідомив нам про виконання обіцянки, даної на засіданні ТСК щодо винесення на розгляд облради проекта рішення щодо скасування ліквідації "Теплого дому".

Таким чином члений ТСК акуталізували проблему ліквідації дитячого будинку "Теплий дім" та сприяли її вирішенню.

Редакція продовжить слідкувати за перебігом виконання обіцяного допоки не буде остаточного рішення щодо збереження "Теплого дому".