Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Президент України
  • Голова Ради національної безпеки і оборони України

Зеленський пообіцяв за 3-4 роки реалізувати мінімум 500 інфраструктурних проєктів у сільській місцевості

9 березня 2021 року президент України Володимир Зеленський пообіцяв за 3-4 роки реалізувати мінімум 500 інфраструктурних проєктів у сільській місцевості.
Архів
Сказано 9 березня 2021 р.

Джерело

  • https://youtu.be/GgkLYyh3pII?t=1187
  • https://www.president.gov.ua/news/realizaciya-proektu-nove-selo-dopomozhe-vidnoviti-ukrayinski-67013

Результат

Результат

У зв’язку з повномасштабною війною, розв’язаною Росією проти України, відбулися об’єктивні події, які суттєво вплинули на можливість реалізації окремих публічних обіцянок. З огляду на це ми вважаємо, що хід виконання цієї обіцянки був порушений зовнішніми обставинами, які не залежать безпосередньо від особи, що її надала.

У зв’язку з цим обіцянка переноситься до категорії «Архівні обіцянки» та не враховується при оцінці рівня відповідальності цієї особи.