Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Співголова депутатської фракції "Опозиційна платформа - За життя"
  • Член Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції окупованих територій, нац. меншин і міжнаціональних відносин

Бойко пообіцяв, що фракція підтримає законопроекти Слуги народу щодо зниження тарифів

17 березня 2021 року народний депутат України Юрій Бойко пообіцяв, що фракція підтримає законопроекти Слуги народу щодо зниження тарифів. На запитання ведучого, чи готова "Опозиційна платформа - За життя" вступати в коаліцію, об'єднуватися з "Слугою народу", Бойко назвав питання, які його фракція готова проголосувати спільно з провладною фракцією. "Я не хочу виглядати легковажним, або жартувати над цим. Якщо буде стояти питання про голосування за мир - то ми підтримаємо цю ініціативу. Якщо буде стояти питання про зниження тарифів - то ми підтримаємо. Якщо буде стояти питання про те, щоб захистити російську мову і ідеологічні речі які важливі для нашого виборця - так. Але я не думаю, що нам потрібно формалізувати цю коаліцію ", - запевнив Бойко (відео 52:55).
Не виконано
Сказано 17 березня 2021 р.

Джерело

  • https://youtu.be/g_-_VGhG2Zw?t=3175
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2?id=&pf3516=4609&skl=10
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=11494

Результат

13 квітня 2021 року рада провалила голосування проекту постанови авторства депутатів "Слуги народу" №4587 про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів з метою зниження ціни на електричну енергію та тарифів на послуги розподілу природного газу.

Бойко підтримав проект постанови, та лише 13 з 44 депутатів від ОПЗЖ натиснули кнопку "за".

Оскільки це рішення підтримало менше половини депутатів, обіцянка отримує статус "не виконано".