Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Перший заступник голови депутатської фракції "Слуга народу"
  • Член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Корнієнко пообіцяв, що вибори мера у Харкові будуть призначені до квітня

25 лютого 2021 року народний депутат України Олександр Корнієнко пообіцяв, що вибори мера у Харкові будуть призначені до квітня. Корнієнко: "Я думаю, харків'яни оцінять Вас". Добкін: "Однозначно оцінять, якщо Ви вибори призначите". Корнієнко Нам прийшов лист — ми будемо назначати скоро. Я думаю, у березні. Давайте на спір: до квітня назначимо" (1:12:16 - 1:12:25).
Виконано
Сказано 25 лютого 2021 р.

Джерело

  • https://youtu.be/Avwdl1wq6gU?t=4329
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=11177
  • https://hromadske.ua/posts/v-ofisi-prezidenta-zayavili-sho-cherez-chehardu-z-dokumentami-perevibori-mera-harkova-vidbudutsya-voseni
  • https://www.pravda.com.ua/news/2021/03/4/7285449/

Результат

10 лютого 2021 року ЗМІ повідомили про те, що згідно із законодавством, позачергові вибори міського голови у Харкові можуть бути призначені тільки на останню неділю березня або жовтня поточного року, проте, за словами Кирила Тимошенка, Верховна Рада отримала не весь перелік необхідних документів задля проведення перевиборів у березні.

4 березня 2021 року міська влада міста Харкова передала необхідний пакет документів Верховній Раді для призначення позачергових виборів мера. Протягом 90 днів парламент зобов'язаний прийняти рішення щодо виборів міського голови у Харкові. Вже 17 березня стало відомо, що Комітет Верховної Ради рекомендував призначити вибори мера Харкова на осінь.

30 березня 2021 року Верховна Рада прийняла проєкт постанови про призначення позачергових виборів Харківського міського голови Харківського району Харківської області № 5292, згідно з якою вибори відбудуться 31 жовтня 2021 року.

Обіцянка отримує статус "виконано", оскільки заявлені зобов'язання були реалізовані у попередньо визначений строк.