Обіцянка політика

Попов запевнив, що жертви "Еліта-центр" отримають житло через три роки

Голова КМДА А. Попов повідомив, що громадяни, які постраждали в результаті будівельної афери "Еліта-центр" отримають житло через три роки (прим. - тобто до кінця 2013 року). Приблизно 1 млрд.грн. потрібно на те, щоб забезпечити 1 тис. 100 ошуканих людей. У київської влади є певні домовленості з ХК «Київміськбуд» з будівництва житла, а також визначені графіки введення його в експлуатацію.
Не виконано
Сказано 7 лютого 2011 р.

Джерело

  • http://censor.net.ua/ru/news/view/154992/jertvy_elitatsentr_poluchat_jile_cherez_tri_goda
  • http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247726012&cat_id=244277216
  • http://www.president.gov.ua/documents/16413.html

Результат

4 листопада 2014 року новобраний мер Києва Віталій Кличко повідомив, що комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку ухвалила рішення внести до порядку денного наступної сесії Київради питання про виділення житла потерпілим від діяльності «Еліта-Центру».

У проекті рішення про виділення 102 квартир для постраждалих від діяльності групи будівельних компаній «Еліта-Центр» зазначається, що ПАТ ХК «Київміськбуд» збудував три будинки на вулиці Драгоманова, 40, один на вулиці Хорольській, 1-А та один на перетині вулиці Вірменської і Харківського шосе. Після ухвалення Київрадою зазначеного рішення 113 потерпілим інвесторам будуть передані документи для оформлення свідоцтв про право власності на отримане житло.

Нагадаємо, що 25 січня 2014 року О. Попов був звільнений з посади голови Київської міської державної адміністрації.