Обіцянка політика

  • Міністр юстиції України

Малюська запевнив, що у вересні 2020 року буде проведений перший онлайн-аукціон з продажу в'язниці

14 серпня 2020 року міністр юстиції України Денис Малюська заявив, що у вересні 2020 року буде проведений перший онлайн-аукціон з продажу в'язниці.
Не виконано
Сказано 14 серпня 2020 р.

Джерело

  • https://suspilne.media/55292-denis-maluska-lipsi-ta-girsi-kameri-isnuvali-zavzdi-ale-ranise-voni-distavalisa-za-habar/
  • Лист Міністерства юстиції України від 23 грудня 2020 року
  • file:///C:/Users/user30/Desktop/dosyagnenya-yustuciya.pdf

Результат

Враховуючи те, що у вересні 2020 року перший онлайн-аукціон з продажу в'язниці не був проведений (протягом відповідного періоду жодна в'язниця не пройшла процедуру відчуження від державної форми власності, що давало б право почати процедуру її продажу), обіцянка отримала статус "не виконано".

Відповідно до листа Міністерства юстиції України від 23 грудня 2020 року, відповідним міністерством було опрацьовано пакет документів від державної установи "Ірпінський виправний центр (№ 132)" щодо відчуження державного майна, розташованого у місті Ірпінь Київської області, та направлено запити до Фонду державного майна щодо погодження на відчуження вказаного майна. Станом на 21 грудня 2020 року відповідь від Фонду державного майна України до Міністерства юстиції України не надходила. Це означає, що протягом літа-осені 2020 року лише 1 тюрма готувалась на відчуження від державної форми власності. Проте, протягом вищезазначеного періоду її продаж так і не відбувся.

Про це також свідчить і звіт Мін'юсту.