Обіцянка політика

  • Міністр закордонних справ України

Кулеба у програмі уряду обіцяє забезпечити дипломатичний супровід та інформаційну підтримку для залучення іноземних інвестиційних та фінансових ресурсів

12 червня 2020 року прем'єр-міністр України вніс до Ради програму діяльності уряду. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у програмі уряду обіцяє забезпечити дипломатичний супровід та інформаційну підтримку залучення іноземних інвестиційних та фінансових ресурсів, а також трансферу інноваційних технологій в національну економіку.
Виконано
Сказано 12 червня 2020 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68573
  • https://ukraineinvest.gov.ua/uk/services-team/
  • https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-viznachennya-upovnovazhenoyi-ustanovi-na-zdijsnennya-s170221
  • https://www.kmu.gov.ua/news/promova-ministra-zakordonnih-sprav-ukrayini-dmitra-kulebi-v-ramkah-konferenciyi-kerivnikiv-zakordonnih-diplomatichnih-ustanov-2020
  • https://www.kmu.gov.ua/news/nova-rada-eksporteriv-ta-investoriv-pitannya-ta-vidpovidi

Результат

З метою забезпечення дипломатичного супроводу та інформаційної підтримки для залучення іноземних інвестиційних та фінансових ресурсів, МЗС у 2020 році перезавантажило (оновило) Раду експортерів та інвесторів (РЕІ). РЕІ – це інструмент практичної взаємодії між українськими експортерами, іноземними інвесторами та українськими дипломатами.

Окрім того, у лютому 2021 року «UkraineInvest» (державну установу «Офіс із залучення та підтримки інвестицій») було визначено уповноваженою установою на здійснення супроводу заявника та інвестора із значними інвестиціями у підготовці та реалізації інвестиційного проекту із значними інвестиціями, сприяння виконанню спеціального інвестиційного договору, а також на виконання інших функцій, передбачених Законом України «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні» (розпорядження Кабміну №133-р).

Враховуючи таке вдосконалення дворівневої системи супроводу іноземних інвесторів, обіцянці присвоєно статус «виконано».