Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Прем'єр-міністр України

Шмигаль у програмі уряду обіцяє імплементацію законодавчих норм з метою реалізації Угоди FATCA

12 червня 2020 року прем'єр-міністр України вніс до Ради програму діяльності уряду. Керівник уряду Денис Шмигаль у програмі уряду обіцяє імплементацію законодавчих норм з метою реалізації Угоди FATCA в частині затвердження алгоритму дій ДПС щодо передачі звітів до Податкової служби США.
Виконано
Сказано 12 червня 2020 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68573
  • https://tax.gov.ua/baneryi/fatca/normativno-pravovi-akti/
  • https://tax.gov.ua/data/files/252576.pdf
  • https://tax.gov.ua/baneryi/fatca/normativno-pravovi-akti/
  • https://tax.gov.ua/baneryi/fatca/normativno-pravovi-akti/
  • https://tax.gov.ua/baneryi/fatca/normativno-pravovi-akti/

Результат

Міністерство фінансів забезпечило імплементацію законодавчих норм з метою реалізації Угоди FATCA в частині затвердження алгоритму дій ДПС (!) щодо передачі звітів до Податкової служби США, тому обіцянці присвоєно статус «виконано».

Наказом Міністерства фінансів України від 12 серпня 2020 року № 496 «Про затвердження Порядку заповнення і подання фінансовими агентами звіту про підзвітні рахунки відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил застосування Закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (FATCA) встановлено форму (!) та визначено порядок (!) заповнення і подання фінансовими агентами ДПС (!) звіту про підзвітні рахунки відповідно до угоди між урядом України та урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (FATCA) (див. джерела 2-5).