Обіцянка політика

  • Міністр оборони України

Резніков у програмі уряду обіцяє забезпечити покращення умов перетину лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями

12 червня 2020 року прем'єр-міністр України вніс до Ради програму діяльності уряду. Віце-прем'єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков у програмі уряду обіцяє забезпечити покращення умов перетину лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях, а також адміністративної межі з Автономною Республікою Крим у Херсонській області, зокрема шляхом належного облаштування та функціонування контрольних пунктів в’їзду/виїзду, удосконалення порядку в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій.
Виконано
Сказано 12 червня 2020 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68573
  • Звіт уряду від 14.04.2021
  • https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3252364-u-zoni-oos-pracuut-lise-dva-punkti-propusku.html
  • https://minre.gov.ua/
  • https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/815-2019-%D0%BF#Text

Результат

10 листопада 2020 року Україна, як і планувалось, відкрила нові КПВВ «Золоте» і «Щастя» в Луганській області. Держприкордонслужба розпочала оформлення на вихід до тимчасово окупованих територій України. Але представники незаконних збройних формувань відмовляються пропускати та повертають назад – тривають переговори ТКГ. Україна відкрила КПВВ, чим виконала свою частину домовленостей (!).

Окрім того, у 2020 році було відкрито 3 сервісні зони поблизу контрольних пунктів в’їзду-виїзду Щастя у Луганській області, Новотроїцьке Донецької області та Чонгар Херсонської області.

Також у 2020 році з метою удосконалення нормативно-правового регулювання уряд вносив зміни до Порядку в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій.

Звичайно покращення умов перетину лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями забезпечуватиметься і в наступні роки, але обіцянці вже можна присвоїти статус «виконано».