Обіцянка політика

  • Міський голова Києва
  • Голова Київської міської державної адміністрації

Кличко пообіцяв, що лікарі, які працюють із хворими на коронавірус отримають надбавки від 5 до 10 тисяч гривень

31 березня 2020 року мер Києва Віталій Кличко пообіцяв, що медичні працівники, які працюють і працюватимуть із хворими на коронавірус отримають надбавки від 5 до 10 тисяч гривень.
У процесі
Сказано 31 березня 2020 р.
Контроль виконання через 25 днiв.

Джерело

  • https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/2908789-klicko-obicae-do-10-tisac-doplati-likaram-aki-ratuut-vid-koronavirusu.html
  • https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_stolichni_likari_scho_pratsyuyut_z_khvorimi_na_koronavirus_otrimali_za_berezen_vid_30_do_50_tisyach_griven_zarplati/

Результат

Станом на 21 квітня 2020 року столичні лікарі, що працюють з хворими на коронавірус, за березень отримали від 30 до 50 тисяч гривень зарплати.

У середньому доплата за березень медперсоналу, що працює з хворими на коронавірус, становить: лікарям – 17 тисяч гривень, медичним сестрам – 13 тисяч гривень, молодшому медичному персоналу – 11 тисяч.

За словами мера Києва, працівники Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а саме медики виїзних бригад та санітари, задіяні в заходах із дезінфекції автомобілів, також отримають премію за березень. Для цього місто додатково виділило 12,4 млн грн.

Так, у середньому за цей період лікарі Центру отримають премію в 9,8 тисячі гривень, фельдшери – 5,5 тисячі, а санітари – 1,9 тисячі гривень.