Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Міський голова Тернополя

Надал пообіцяв зробити підігрів тротуарів

Сергій Віталійович Надал під час свого перебування на посаді міського голови Тернополя обіцяє зробити підігрів тротуарів в місцях найбільшого травматизму: на вулицях Партіарха Мстислава (від вул.Руської до майдану Мистецтв), вул.Шашкевича, вул.Острозького (ділянка від вул. Руської до вул. Шептицького).
Не виконано
Сказано 7 жовтня 2010 р.

Джерело

  • http://nadal.te.ua/archives/520
  • http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/01/30/817470.html
  • http://ru.tsn.ua/ukrayina/v-ternopole-ustanovili-trotuary-s-podogrevom.html
  • Лист в.о. міського голови О.І.Степанюка
  • Лист заступника міського голови Тернополя Хімейчука І.С.

Результат

Згідно листа в.о. міського голови Тернополя О.І.Степанюка від 28 січня 2013 року, у 2011 р. виконано роботи з капітального ремонту тротуару по бульвару Т.Шевченка в м.Тернополі (зі сторони універмагу) з влаштуванням системи антиобледеніння на суму 211,79 тис.грн.

Згідно пункту 9 протокольного доручення міського голови №6 від 24.01.2013 р. готуються пропозиції щодо виготовлення проектно-кошторисної документації на влаштування системи антиобледеніння на вулицях Патріарха Мстислава (від вул.Руської до майдану Мистецтв), Шашкевича, Кн.Острозького (ділянка від вул.Руської до вул.Шептицького).

Відповідно до листа Тернопільської міської ради від 16 січня 2015 року, у 2011 році проведено капітальний ремонт тротуару на бульв. Т. Г. Шевченка в м. Тернополі (зі сторони універмагу) із влаштуванням системи антиобледеніння, загальною площею 362,0 м2, на суму 211,79 тис. грн.

За інформацією телефонної розмови з прес-секретарем Тернопільської міської ради К. Калуш, від 26 червня 2015 року, капітальний ремонт тротуарів зі встановленням системи антиобледеніння виконаний лише по бульвару Т.Шевченка в м.Тернополі (зі сторони універмагу). Через дорогу вартість даного проекту, заплановані вулиці не будуть обладнані системами підігріву, натомість кошти будуть спрямовані на інші заходи з благоустрою міста.