Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Батьківщина"
  • Перший заступник голови Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

Кучеренко у передвиборчій програмі обіцяє демонополізувати імпорт газу

19 червня 2019 року на сайті ЦВК була зареєстрована передвиборча програма політичної партії "Батьківщина", за списком якої йшов кандидат в народні депутати з обіцянкою демонополізувати імпорт газу.
Виконано
Сказано 19 червня 2019 р.

Джерело

  • https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp502pt001f01=919pf7171=328.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=8373

Результат

2 грудня 2020 року рада прийняла законопроект про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі природного газу № 3176.Співавторами цього законопроекту є представники фракції Олексій Кучеренко та Сергій Тарута. Законопроект надає можливість Оператору ГТС України та іншим суб'єктам ринку природного газу (з 21 липня 2021 року) здійснювати закупівлю газу на біржі.

Оскільки цей законопроект відкриває доступ до біржі не тільки ГТС та Нафтогазу, а іншим суб'єктам ринку природного газу, відповідно, це скасовує монополію на закупівлі.

Партійна обіцянка вважається виконаною. Також статус обіцянки визначається окремо для кожного члена фракції в залежності від його дій спрямованих на її виконання.

Оскільки депутат є співавтором законопроекту та долучився до вирішення цього питання, обіцянка отримує статус «виконано»