Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Опозиційна платформа - За життя"
  • Голова Комітету з питань свободи слова

Шуфрич у передвиборчій програмі обіцяє прийняти закон «Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою»

20 червня 2019 року на сайті ЦВК була зареєстрована передвиборча програма політичної партії "Опозиційна платформа — За життя", за списком якої йшов кандидат в народні депутати з обіцянкою прийняти закон «Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою».
Не виконано
Сказано 20 червня 2019 р.

Джерело

  • https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp502pt001f01=919pf7171=393.html
  • 8
  • 8

Результат

29 серпня 2019 року представники фракції "Опозиційна платформа - За життя" зареєстрували законопроект № 1123 "про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою".

2 лютого 2020 року цей законопроект було повернуто на доопрацювання ініціаторам, та відповідно на розгляд та голосування не виносився.

5 березня 2020 року представники ОПЗЖ знову подали законопроект "про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою" під реєстраційним номером 3177.

18 червня 2020 року законопроект № 3177 було винесено на голосування, але його не було прийнято, оскільки не вистачило голосів. Зауважимо, що навіть не всі члени фракції підтримали свій законопроект, 10 членів фракції не стали за нього голосувати, також 7 депутатів були відсутніми підчас голосування.

Народний депутат значився відсутнім під час голосування за ініціативу власної політичної сили

26 січня 2021 року рада прийняла в другому читанні законопроект №3612 "про народовладдя через всеукраїнський референдум", жоден представник фракції не підтримав це рішення.

Оскільки фракції не вдалось прийняти законопроект про референдум свого авторства, а це було обіцяно в передвиборчій програмі як один із першочергових кроків, та враховуючи факт, що вони не стали підтримувати альтернативний законопроект про референдум, який частково допоміг би втілити обіцяне, обіцянка отримує статус "не виконано".