Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Батьківщина"
  • Член Комітету з з питань правової політики

Власенко запевнив, що у разі прийняття закону про землю без проведення референдуму, фракція оскаржуватиме його в конституційному суді

23 січня 2020 року народний депутат України Сергій Власенко запевнив, що у разі прийняття закону про землю без проведення референдуму, фракція оскаржуватиме його в конституційному суді. Коментуючи питання зняття мораторію на продаж сільськогосподарської землі, Власенко зауважив, що у разі прийняття цього законопроекту без референдуму фракція оскаржуватиме його в конституційному суді. "Конституція не передбачає механізмів, як верховна рада має розпоряджатися, тим що є власністю українського народу. А від так потрібно спитати у власника, яким є Український народ. Якщо цього не відбудеться, звичайно і в тому числі із цієї підстави ми будемо звертатися до конституційного суду... Я точно, ми як "Батьківщина" за це голосувати не будемо",- запевнив Власенко (відео1:01:41).
Виконано
Сказано 23 січня 2020 р.

Джерело

  • https://youtu.be/_HALSjVc9RU?t=3701
  • http://www.ccu.gov.ua/sites/default/files/3_169_2020.pdf
  • http://www.ccu.gov.ua/sites/default/files/3_169_2020.pdf

Результат

4 травня 2020 року у КСУ було зареєстровано подання щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення“ від 31 березня 2020 року. Вся фракція Батьківщина підписалася під цим поданням. Обіцянка отримує статус "виконано".