Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "ГОЛОС"
  • Член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Рахманін у передвиборчій програмі обіцяє позбавити правоохоронні органи і силові структури повноважень у сфері розслідування економічних злочинів

15 червня 2019 року на офіційному сайті політичної партії "Голос" була опублікована передвиборча програма партії, за списком якої йшов кандидат в народні депутати з обіцянкою позбавити службу безпеки України, Нацполіцію та інші силові структури повноважень у сфері розслідування економічних злочинів.
Виконано
Сказано 15 червня 2019 р.

Джерело

  • https://goloszmin.org/program
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=9102
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=9123

Результат

Обіцянка отримує статус "виконано", оскільки 16 з 20 депутатів фракції "Голос" підтримали законопроект, який позбавляє ряд правоохоронних органів повноважень у сфері розслідування економічних злочинів.

28 січня 2021 року Верховна Рада України ухвалила в другому читанні закон про створення Бюро економічної безпеки №3087-д. Бюро економічної безпеки України – це центральний орган виконавчої влади, на який покладаються завдання щодо протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави. Новостворений орган буде виконувати правоохоронну, аналітичну, економічну, інформаційну та інші функції. Розслідування порушень, які віднесені до компетенції Бюро, зможуть здійснювати виключно детективи БЕБ. Забороняється доручати здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень іншому органу досудового розслідування. Усувається дублювання функцій Національної поліції, Служби безпеки України під час розслідування економічних злочинів, Податкова міліція ліквідовується.

29 січня 2021 року ВРУ ухвалила проект закону №4090, який забезпечить безперервність та безперебійність роботи ДФС до моменту створення нового органу Бюро економічної Безпеки. Депутати фракції підтримали його.