Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "ГОЛОС"
  • Перший заступник голови Комітету з питань цифрової трансформації

Рудик у передвиборчій програмі пообіцяла оновити склад суддів

15 червня 2019 року на сайті ЦВК була зареєстрована передвиборча програма політичної партії "Голос", за списком якої йшов кандидат в народні депутати з обіцянкою оновити склад суддів.
Архів
Сказано 15 червня 2019 р.

Джерело

  • https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp502pt001f01=919pf7171=389.html
  • http://www.goloszmin.org/news/golos-dobyetsya-realnogo-ne-fejkovogo-onovlennya-sudiv-kira-rudik-na-zustrichah-z-yevropejskimi-poslami
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=14463
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=14726

Результат

У своїй передвиборчій програмі 2019 року партія «Голос» обіцяла оновити склад суддів. Зокрема, у програмі міститься такий пункт: «Громадські фахівці отримають щонайменше половину місць в органах добору і контролю за суддями. У новому складі ці органи зможуть нарешті звільнити корумпованих суддів і призначити нових та доброчесних людей».

Тобто обіцянка безпосередньо пов’язана із запевненням, що громадські фахівці отримають щонайменше половину місць в органах добору і контролю за суддями. Саме від цього залежатиме виконання другої частини пункту щодо оновлення суддів.

Оскільки «Слово і діло» надало обіцянці щодо отримання громадськими фахівцями половини місць в органах в органах добору і контролю за суддями статус «не виконано», запевнення щодо оновлення складу суддів переноситься в категорію «архів».

Варто додати, що це пункт є також складовою обіцянки «Голосу» щодо забезпечення реального правосуддя в Україні.