Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "ГОЛОС"
  • Член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Рахманін у передвиборчій програмі обіцяє запустити глобальну інформаційну платформу підтримки українців

15 червня 2019 року на офіційному сайті політичної партії "Голос" була зареєстрована передвиборча програма партії, за списком якої йшов кандидат в народні депутати з обіцянкою запустити глобальну інформаційну платформу підтримки українців, яка буде 24/7 в режимі онлайн допомагати вирішувати проблеми і консультувати українців, де б вони не знаходились.
Не виконано
Сказано 15 червня 2019 р.

Джерело

  • https://goloszmin.org/storage/app/media/files/Program.pdf

Результат

Аналізуючи стан реалізації цієї передвиборчої обіцянки партії "Голос" ми робимо висновок, що обіцянка отримує статус "не виконано". Зокрема, депутати від «Голосу» у ВРУ не реєстрували жодних законодавчих ініціатив, які б дозволили запустити глобальну інформаційну платформу підтримки українців. Партія "Голос" не створила відповідну платформу і власними ресурсами, зокрема ми не знайшли відповідну платформу, яка б була пов’язана з партією "Голос" та є доступною. Поряд з цим, відповідна підтримка українців за кордоном здійснюється на базі Міністерства закордонних справ України.

Варто додати, що статус обіцянки може бути змінено в разі отримання офіційної інформації, що партія "Голос" здійснювала конкретні кроки для виконання обіцянки щодо запуску інформаційної платформи підтримки українців, яка буде 24/7 в режимі онлайн допомагати вирішувати проблеми і консультувати українців, де б вони не знаходились.