Обіцянка політика

  • Міністр юстиції України

Малюська у програмі обіцяє забезпечити застосування до засуджених програм, що даватимуть змогу реалізувати позитивний потенціал особи

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Міністр юстиції України Денис Малюська у програмі обіцяє забезпечити застосування до засуджених та осіб, узятих під варту, програм соціально-психологічної підтримки, корекційних та освітніх програм, що даватимуть змогу реалізувати позитивний потенціал особи.
Архів
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://www.slovoidilo.ua/promise/66660.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68573

Результат

Відповідно до інформації урядового сайту «Програма діяльності Кабінету Міністрів України», який створено для моніторингу діяльності уряду та міністерств, від 14 лютого 2020 року, розробити механізм взаємодії установ виконання покарань з надавачами соціальних послуг з ресоціалізації та підтримки засуджених передбачалося до січня 2022 року.

Денис Малюська був перепризначений в уряд Дениса Шмигаля. В новій програмі (розділ Мін'юст) обіцянка збережена – відповідно вона буде зафіксована в окремій публікації.

Оскільки на сайті аналітичного порталу недопустиме дублювання обіцянок без дат, тому одну з обіцянок перенесено до розділу «архів» і на рейтинг міністра вона не впливатиме.