Обіцянка політика

  • Міністр юстиції України

Малюська у програмі обіцяє створити систему медіації, відновного правосуддя, третейських судів та арбітражів, конкурентних державним судам

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Міністр юстиції України Денис Малюська у програмі обіцяє створити ефективну систему медіації, відновного правосуддя, третейських судів та арбітражів, конкурентних державним судам.
Архів
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://ru.slovoidilo.ua/promise/66650.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68573

Результат

Відповідно до інформації урядового сайту «Програма діяльності Кабінету Міністрів України», який створено для моніторингу діяльності уряду та міністерств, від 14 лютого 2020 року, створення ефективної системи медіації, відновного правосуддя, третейських судів та арбітражів, конкурентних державним судам, віднесено до подальших запланованих дій.

Денис Малюська був перепризначений в уряд Дениса Шмигаля. В новій програмі (розділ Мін'юст) обіцянка збережена – відповідно вона буде зафіксована в окремій публікації.

Оскільки на сайті аналітичного порталу недопустиме дублювання обіцянок без дат, тому одну з обіцянок перенесено до розділу «архів» і на рейтинг міністра вона не впливатиме.