Обіцянка політика

  • Міністр юстиції України

Малюська у програмі обіцяє забезпечити громадян та бізнес доступними нотаріальними послугами, у тому числі за допомогою електронної системи нотаріату

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Міністр юстиції України Денис Малюська у програмі обіцяє забезпечити громадян та бізнес доступними нотаріальними послугами, у тому числі за допомогою електронної системи нотаріату.
Архів
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://www.slovoidilo.ua/promise/66647.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68573

Результат

Відповідно до інформації урядового сайту «Програма діяльності Кабінету Міністрів України», який створено для моніторингу діяльності уряду та міністерств, від 14 лютого 2020 року, створити Єдиний реєстр нотаріальних дій та електронний нотаріальний архів як складових електронної системи нотаріату, передбачалося до 2022 року.

Денис Малюська був перепризначений в уряд Дениса Шмигаля. В новій програмі (розділ Мін'юст) обіцянка збережена – відповідно вона буде зафіксована в окремій публікації.

Оскільки на сайті аналітичного порталу недопустиме дублювання обіцянок без дат, тому одну з обіцянок перенесено до розділу «архів» і на рейтинг міністра вона не впливатиме.