Обіцянка політика

  • Міністр закордонних справ України

Кулеба у програмі обіцяє створити Національну систему стійкості відповідно до критеріїв та практик НАТО

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба у програмі обіцяє створити Національну систему стійкості відповідно до критеріїв та практик НАТО для посилення спроможності держави запобігати надзвичайним ситуаціям усіх типів, ефективно реагувати на них та повномасштабно відновлюватися, що відповідає очікуванням громадян.
Не виконано
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://program.kmu.gov.ua/meta/ukraina-vidpovidae-principam-ta-kriteriam-neobhidnim-dla-nabutta-clenstva-v-organizacii-pivnicnoatlanticnogo-dogovoru
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68573

Результат

Відповідно до інформації урядового сайту «Програма діяльності Кабінету Міністрів України», який створено для моніторингу діяльності уряду та міністерств, від 14 лютого 2020 року, створити систему стійкості відповідно до критеріїв та практик НАТО віднесено до подальших запланованих дій.

Нагадаємо, що у тексті програмного документа діяльності уряду, який Рада ухвалила 04.10.2019, будь-які терміни щодо цього зобов'язання – відсутні, тому обіцянці присвоєно статус «не виконано» після відставки прем'єр-міністра Олексія Гончарука «за власним бажанням» та уряду на початку березня 2020 року. Нагадаємо, що верифікація програми Кабміну здійснюється протягом каденції уряду.

Дмитро Кулеба був перепризначений в уряд Дениса Шмигаля. В новій програмі (розділ "Шлях до Європи") обіцянка збережена – відповідно вона буде зафіксована в окремій публікації.