Обіцянка політика

  • Міністр закордонних справ України

Кулеба у програмі обіцяє ініціювати приведення Угоди про асоціацію у відповідність із реальним потенціалом політичної асоціації та економічної інтеграції України до ЄС

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба у програмі обіцяє ініціювати приведення Угоди про асоціацію у відповідність із реальним потенціалом політичної асоціації та економічної інтеграції України до ЄС.
Не виконано
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://program.kmu.gov.ua/meta/ukraina-vidpovidae-kriteriam-clenstva-v-evropejskomu-souzi
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68573

Результат

Відповідно до інформації урядового сайту «Програма діяльності Кабінету Міністрів України», який створено для моніторингу діяльності уряду та міністерств, від 14 лютого 2020 року, за ініціативи української сторони було запропоновано започаткувати лише неформальний переговорний процес стосовно перегляду та модернізації Угоди про асоціацію.

Нагадаємо, що у тексті програмного документа діяльності уряду, який Рада ухвалила 04.10.2019, будь-які терміни щодо цього зобов'язання – відсутні, тому обіцянці присвоєно статус «не виконано» після відставки прем'єр-міністра Олексія Гончарука «за власним бажанням» та уряду на початку березня 2020 року. Нагадаємо, що верифікація програми Кабміну здійснюється протягом каденції уряду.

Дмитро Кулеба був перепризначений в уряд Дениса Шмигаля. В новій програмі (розділ "Шлях до Європи") обіцянка збережена – відповідно вона буде зафіксована в окремій публікації.