Обіцянка політика

Дубілет у програмі обіцяє запровадити систему маршрутизації та інтелектуального опрацювання звернень громадян

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет у програмі обіцяє запровадити систему маршрутизації та інтелектуального опрацювання звернень громадян, щоб зменшити кількість «формальних відписок» та формувати необхідну для роботи аналітику.
Не виконано
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://program.kmu.gov.ua/meta/ludina-zive-v-derzavi-aka-stavit-pered-sobou-realisticni-cili-ta-dosagae-ih-z-vikoristannam-rozumno-neobhidnih-dla-cogo-resursiv

Результат

Відповідно до інформації урядового сайту «Програма діяльності Кабінету Міністрів України», який створено для моніторингу діяльності уряду та міністерств, від 14 лютого 2020 року, запровадити систему маршрутизації та інтелектуального опрацювання звернень громадян, щоб зменшити кількість «формальних відписок» та формувати необхідну для роботи аналітику, передбачено до 2021 року.

Нагадаємо, що у тексті програмного документа діяльності уряду, який Рада ухвалила 04.10.2019, будь-які терміни щодо цього зобов'язання – відсутні, тому обіцянці присвоєно статус «не виконано» після відставки прем'єр-міністра Олексія Гончарука «за власним бажанням» на початку березня 2020 року. Відставка прем'єр-міністра стала передумовою відставки уряду та міністра Дубілета.