Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Гончарук у програмі обіцяє покласти людиноцентричний принцип в основу прийняття управлінських рішень з питань оборони

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук у програмі обіцяє покласти людиноцентричний принцип в основу прийняття управлінських рішень з питань оборони. Збереження життя, здоров’я та гідності військовослужбовців стане пріоритетом діяльності органів військового управління.
Не виконано
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://program.kmu.gov.ua/meta/vijskovosluzbovec-mae-mozlivosti-profesijnogo-zrostanna-ta-osoblivogo-socialnogo-zahistu
  • https://www.kmu.gov.ua/uryad-ta-organi-vladi/team

Результат

Відповідно до інформації урядового сайту «Програма діяльності Кабінету Міністрів України», який створено для моніторингу діяльності уряду та міністерств, від 14 лютого 2020 року, забезпечити розроблення проектів змін до законодавчих, нормативно-правових актів та керівних документів щодо реалізації принципу людиноцентричності в управлінні кар'єрою військовослужбовців та впровадження демократичного принципу щодо відбору та призначення військовослужбовців на вищі посади, передбачено до 2023 року.

Протягом шести місяців каденції уряду не вдалося покласти людиноцентричний принцип в основу прийняття управлінських рішень з питань оборони, тому обіцянка «не виконана».