Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Криклій у програмі обіцяє забезпечити членство в EASA

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Міністр інфраструктури України Владислав Криклій у програмі обіцяє забезпечити членство в EASA.
Не виконано
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://program.kmu.gov.ua/meta/ukrainci-castise-i-desevse-koristuutsa-aviatransportom
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68573
  • https://www.kmu.gov.ua/news/pidvishchuyemo-bezpeku-ukrayinskoyi-aviaciyi-mininfrastrukturi
  • Інформація МІУ від вересня 2020 року
  • https://www.slovoidilo.ua/2021/06/29/novyna/polityka/eksministr-infrastruktury-kryklij-zrobyty-shist-aeroportiv-dnya-nezalezhnosti-nemozhlyvo
  • https://www.easa.europa.eu/domains/international-cooperation/easa-by-country/countries/ukraine
  • https://www.easa.europa.eu/domains/international-cooperation/easa-by-country?ctype[easa_mbm]=easa_mbm

Результат

Відповідно до інформації урядового сайту «Програма діяльності Кабінету Міністрів України», який створено для моніторингу діяльності уряду та міністерств, від 14 лютого 2020 року, членство в EASA не забезпечено.

Законопроект щодо удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України уряд ухвалив лише в червні 2020 року. Він покликаний впровадити в українське законодавство нормативно-технічні документи Європейського агентства з безпеки польотів (EASA), що містять стандарти та вимоги для сертифікації, нагляду та експлуатації повітряних суден.

Владислав Криклій був перепризначений в уряд Дениса Шмигаля. В новій програмі (розділ "Мінінфраструктури") обіцянка не збережена.

На початку вересня 2020 року в Мінінфраструктури повідомили редакції аналітичного порталу про те, що виконання обіцянки триває.

В середині травня 2021 року міністр інфраструктури України Владислав Криклій написав заяву на звільнення. Станом на цей час членство в EASA не забезпечено. Обіцянці присвоєно статус «не виконано».