Обіцянка політика

Маркарова у програмі обіцяє залучити інвесторів у державні банки

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Міністр фінансів України Оксана Маркарова у програмі обіцяє залучити інвесторів у державні банки.
Не виконано
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://program.kmu.gov.ua/meta/biznes-ta-gromadani-maut-dostup-do-znacno-desevsih-finansovih-resursiv
  • https://www.kmu.gov.ua/uryad-ta-organi-vladi/team

Результат

Відповідно до інформації урядового сайту «Програма діяльності Кабінету Міністрів України», який створено для моніторингу діяльності уряду та міністерств, від 14 лютого 2020 року, підготовлено до підписання угоду між АБ «Укргазбанк» та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Підписання (!) зазначеної угоди забезпечить входження IFC в капітал АБ «Укргазбанк» та підвищення інвестиційної привабливості банку, а у подальшому – до зниження частки держави в банківському секторі України. Будь-яких інших угод не підготовлено.

Нагадаємо, що у тексті програмного документа діяльності уряду, який Рада ухвалила 04.10.2019, будь-які терміни щодо цього зобов'язання – відсутні, тому обіцянці присвоєно статус «не виконано» після відставки прем'єр-міністра Олексія Гончарука «за власним бажанням» на початку березня 2020 року. Відставка прем'єр-міністра стала передумовою відставки уряду та міністра Маркарової.