Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Співголова депутатської фракції "Опозиційна платформа - За життя"

Бойко пообіцяв, що фракція не голосуватиме за поданий владою законопроект про ринок землі

11 жовтня 2019 року народний депутат України Юрій Бойко пообіцяв, що фракція не голосуватиме за поданий владою законопроект про ринок землі. Депутат запевнив що фракція не проголосує за законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (№ 2178). "Крім того, ми розробляємо економічну модель, яка дозволить захистити фермера. Ці люди створюють робочі місця, забезпечують нас продуктами. А поки мораторій на продаж землі має бути продовжений, щоб усунути всі ризики, щоб закон про ринок землі був відпрацьований якісно, ​​з урахуванням думки людей, що працюють на землі. Наша фракція не буде голосувати за ті 4 сторінки законопроекту від влади, які ведуть до рабства. У нас є власний погляд на земельну реформу, і ми будемо її відстоювати",- запевнив Бойко.
Архів
Сказано 11 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66948
  • http://zagittya.com.ua/ua/news/novosti/jurij_bojko_u_nas_est_svoj_variant_zemelnoj_reformy_i_my_budem_ego_otstaivat_s_uchetom_mnenija_vseh_grazhdan_ukrainy_.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=1619

Результат

13 листопада 2019 року рада проголосувала у першому читанні альтернативний законопроект про землю(№2178-10), "Опозиційна платформа - За життя" участі у голосуванні не брала. Проте зважаючи , що депутат в обіцянці зазначив, що фракція не голосуватиме за законопроект, який містить 4 сторінки, маючи на увазі наявний на той момент законопроект (№2178), а на голосування було винесено зовсім інший, обіцянка не може набути жодного статусу, та переноситься в категорію "архів".