Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Гончарук у програмі обіцяє впровадити нову систему контролю якості будівництва автомобільних доріг, їх безпеки та утримання

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук у програмі обіцяє впровадити ефективну систему контролю якості будівництва автомобільних доріг та їх безпеки на основі провідних європейських практик, а також покращити рівень їх експлуатаційного утримання.
Виконано
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://program.kmu.gov.ua/meta/ukrainci-vitracaut-mense-casu-na-dorogu-avtomobilnim-transportom-ta-maut-mensi-riziki-potrapiti-v-dtp
  • https://www.kmu.gov.ua/uryad-ta-organi-vladi/team
  • https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2817694-zelenskij-pidpisav-zakon-pro-audit-bezpeki-dorig.html
  • https://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66284
  • https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/200-IX#Text

Результат

13 листопада 2019 року президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо управління безпекою автомобільних доріг», який ухвалили 17 жовтня. Набрання чинності відбулась 16.05.2020.

Документ запроваджує аудит безпеки автодоріг на стадії їхнього проєктування та після введення в експлуатацію і перевірку безпеки автодоріг під час експлуатації. Законом передбачена обов’язковість проведення аудиту на міжнародних і національних автомобільних дорогах.

Враховуючи те, що уряд впровадив нову систему контролю якості будівництва автомобільних доріг, обіцянці присвоєно статус «виконано».