Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Слуга народу"
  • Заступник голови Комітету з питань економічного розвитку

Підласа заявила, що нова Національна рада з питань телебачення і радіомовлення буде призначена тільки після прийняття відповідного закону

27 вересня 2019 року народний депутат України Роксолана Підласа заявила, що нова Національна рада з питань телебачення і радіомовлення буде призначена тільки після прийняття закону про призначення Національної ради. "Для того, щоби призначити нових членів Національної ради, які будуть, дійсно, політично незалежними і професійними, ми пропонуємо ухвалити новий закон про призначення членів Національної ради. І після ухвалення цього закону ми це зробимо" (відео 3:11:40 - 3:12:07).
У процесі
Сказано 27 вересня 2019 р.
Перевіряється

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=yMfeKwhFkN0&feature=youtu.be&t=11501
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=784
  • https://www.nrada.gov.ua/zakonodavets-zminyv-poryadok-zvilnennya-pryznachennya-chleniv-natsionalnoyi-rady/
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67227

Результат

2 жовтня 2019 року Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроект про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (№2036).

31 жовтня 2019 року Верховна Рада України звільнила трьох членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. За проєкт постанови №2344. Парламент ухвалив рішення звільнити з посад членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Герасим’юк Ольгу, Ільяшенка Олександра та Черниша Олега у зв’язку із закінченням п’ятирічного строку повноважень. Після припинення повноважень члени Національної ради продовжують виконувати обов’язки до дня призначення нових членів Національної ради Верховною Радою України.

Припинення повноважень члена Національної ради відбувається постановою Верховної Ради України, яка на альтернативній основі протягом двох місяців із дня припинення повноважень члена (членів) Національної ради має призначити нових членів Національної ради. Саме голосування про призначення членів Національної ради відбуватиметься одночасно на всі вакантні посади за результатами попереднього рейтингового голосування. Як відомо, до складу Національної ради входять вісім осіб – чотири від Верховної Ради України і чотири від Президента України.