Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Позафракційний
  • Заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики

Лерос у передвиборчій програмі пообіцяв запровадити механізми впливу громадян на рішення влади через референдуми

19 червня 2019 року на сайті ЦВК була зареєстрована передвиборча програма політичної партії "Слуга народу ", за списком якої йшов кандидат в народні депутати Гео Лерос з обіцянкою запровадити механізми впливу громадян на рішення влади через референдуми.
Не виконано
Сказано 19 червня 2019 р.

Джерело

  • https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp502pt001f01=919pf7171=403.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=8998

Результат

26 січня 2021 року ВРУ ухвалила законопроєкт про народовладдя через всеукраїнський референдум (№3612). Народний депутат був відсутній під час голосування, тому не мав змогу виявити своє рішення через голосування.

Законопроєкт передбачає врегулювання правовідносин, пов’язаних з ініціюванням, призначенням (проголошенням), підготовкою, проведенням, встановленням результатів та правовими наслідками всеукраїнського референдуму. Крім того, законопроєкт визначає можливість запровадження електронних процедур під час організації та проведення всеукраїнського референдуму, в тому числі електронних голосувань. Всеукраїнський референдум за народною ініціативою проголошується указом президента (на вимогу не менш як 3 мільйонів громадян України, які мають право голосу, з не менш як 2/3 областей).

Народний депутат проголосував проти цього проєкту закону. Обіцянка отримує, статус "не виконано", враховуючи факт голосування нардепа проти проєкту закону, який спрямований на реалізацію обіцяного.