Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Слуга народу"
  • Член Комітету з питань молоді і спорту

Борзова у передвиборчій програмі пообіцяла внести зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»

25 червня 2019 року на сайті ЦВК була опублікована передвиборча програма Ірини Борзової з обіцянкою внести зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» щодо збільшення допомоги людям з інвалідністю з дитинства та 1 групи.
Не виконано
Сказано 25 червня 2019 р.

Джерело

  • https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=21044.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/pt2/reports.dep2?PERSON=20990&SKL=10
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=67629

Результат

Станом на 12 квітня 2021 року народний депутат не вносила зміни до Закону України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю", щодо збільшення допомоги людям з інвалідністю з дитинства та 1 групи. Обіцянка отримує статус "не виконано".

Однак, варто додати, що нардеп вносила законопроект №2587 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту та надання соціальних послуг". Він передбачає удосконалення діючого законодавства щодо соціального захисту, надання соціальних послуг дітям, особам з інвалідністю, невиліковно хворим для дотримання їх прав. І в законопроекті не йдеться про збільшення допомоги людям з інвалідністю з дитинства та 1 групи. 1 вересня 2020 року проект закону було відкликано.

У передвиборчій програмі Ірина Борзова конкретно обіцяла внести зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», щодо збільшення допомоги людям з інвалідністю з дитинства та 1 групи, а такої ініціативи навіть не було зареєстровано.