Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Позафракційний
  • Заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики

Дубінський пообіцяв оприлюднювати інформацію стосовно власників грального бізнесу свого округу

7 серпня 2019 року Олександр Дубінський пообіцяв оприлюднювати інформацію стосовно власників грального бізнесу свого округу. "Що стосується гральних автоматів і наркотиків - повинен бути закон про ліцензування ігрового бізнесу. Зараз закону немає. Я буду домагатись, щоб на 94 окрузі, у мене, тому, що я за нього відповідаю, цих нелегальних автоматів було якомога менше. Щоб просто закривали, а якщо цього робити не будуть - я використовуватиму всі наявні ресурси, які в мене є, що б знали їх адреси, хто за ними стоїть і як їх покривають. Обіцяю", - заявив він (відео 17:45-18:20).
Не виконано
Сказано 7 серпня 2019 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=29BxdGWDcsU
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_dep?vid=6&kod=76
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=6828

Результат

Обіцянка отримує статус "не виконано", оскільки депутат не публікував у відкритих джерелах(Facebook,Telegram, YouTube, dubinsky.ua) та не оприлюднював у ЗМІ та інтерв'ю інформацію щодо власників грального бізнесу свого округу. Також депутат не надсилав відповідних депутатських запитів.

11 серпня 2020 року Президент підписав законопроект №2285-д про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор. Документ запроваджує кримінальну відповідальність за організацію азартних ігор без ліцензії. Законопроєкт дозволяє розташовувати зали з ігровими автоматами тільки в готелях, які мають три-п'ять зірок, а в чотири-п'ятизіркових — казино. Олександр Дубінський був відсутній під час голосування, хоча і був зареєстрований у сесійній залі.