Обіцянка політика

  • Міський голова Києва
  • Голова Київської міської державної адміністрації

Кличко обіцяє перевірити всі витрати на зведення пішохідно-велосипедного мосту

22 травня 2019 року мер Києва Віталій Кличко пообіцяв, що ініціює перевірку всіх витрат на зведення пішохідно-велосипедного мосту та суміжних з ним об’єктів. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
У процесі
Сказано 22 травня 2019 р.
Контроль виконання через 1 мiсяць.

Джерело

  • https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/posts/2349216428630230?__tn__=-R
  • https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_vartist_pishokhodno-velosipednogo_mostu_ne_zrostala_rozmovi_pro_tse__manipulyatsi/
  • Лист КМДА від 25 вересня 2019 року
  • Лист КМДА від 25 вересня 2019 року

Результат

Станом на 2 липня 2019 року вартість пішохідно-велосипедного мосту не змінилася у порівнянні з попередньо заявленою. І всі закиди про нібито здорожчання об’єкту є неправдою і маніпуляціями. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

Також мер Києва нагадав, що всі документи стосовно витрат на будівництво міська влада передала до Інституту досудових експертиз та КРУ для перевірки на відповідність вартості здійснених робіт і придбаних будівельних матеріалів.

25 вересня 2019 року в КМДА нам повідомили, що КП «Інженерний центр» у травні та серпні надало до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз для проведення перевірки обсягів та вартості виконаних робіт документацію щодо пішохідно-велосипедного мосту.

Наразі перевірка триває. Висновків за результатами перевірки ще не надходило.