Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Президент України
  • Голова Ради національної безпеки і оборони України

Зеленський обіцяє, що не братиме участі в корупційних схемах

18 квітня 2019 року кандидат в Президенти України Володимир Зеленський пообіцяв, що не братиме участі в корупційних схемах. «Я не буду брати участі у жодних корупційних схемах, щоб комусь щось повертати. Мені все одно, про що зараз думає Ігор Валерійович Коломойський» – заявив Зеленський (відео 41:12).
Виконано
Сказано 18 квітня 2019 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=CwxYGHHjq_I&feature=youtu.be&t=2473

Результат

22 лютого 2022 року РФ визнала «незалежність» «ДНР» та «ЛНР».

Того ж дня президент України Володимир Зеленський оголосив: «Визнання Росією так званих «Донецької та Луганської народних республік» підтверджує її свідомий односторонній вихід з Мінських домовленостей і є явним порушенням міжнародного права, територіальної цілісності України та найсерйознішим ударом по політико-дипломатичному врегулюванню, над просуванням якого Україна та її партнери активно працюють».

24 лютого президент РФ офіційно оголосив про проведення «спецоперації на Донбасі». Цього ж дня військами агресора було обстріляно низку стратегічних об'єктів у різних областях України, повідомляється і про входження наземної техніки агресора на територію України.

У відповідь на це, в Україні запроваджено воєнний стан. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки стало справою всього Українського народу. Військові формування та правоохоронні органи України забезпечують гідну відсіч агресору.

_________________________________________________________________________________

Президент України Володимир Зеленський виконує конституційні обов'язки та дотримується присяги Україні та Українському народу! Станом на цей час немає жодних підстав вважати, що президент Зеленський брав/бере участь в корупційних схемах. Обіцянці вирішено присвоїти статус «виконано».