Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової і митної політики

Мураєв пообіцяв, що як тільки стане Президентом, заговорить українською

20 лютого 2019 року народний депутат України Євгеній Мураєв пообіцяв, що як тільки стане Президентом, заговорить Уукраїнською В ході інтерв'ю журналіст поцікавився у Мураєва, чи володіє той Українською?На, що нардеп відповів, що володіє. А не розмовляє нею, тому що це його принципова позиція, проте пообіцяв, що заговорить Українською, як тільки стане Президентом. Пряма мова : "Тут принципова позиція. Російська мова потоптаний в правах, обмежений квотами, людей заганяють в рамки ідеології, а я проти цього. Державна мова - це мова спілкування громадянина з державою, а не інструмент насильства. На державній посаді я буду говорити по-українськи. До речі, у нас мало хто з політиків добре володіє українською. Буду говорити красиво - і це буде сюрпризом",-запевнив Мураєв "Коли чекати сюрприз?",- уточнив журналіст. "Дуже скоро. Після перемоги",- відповів Мураєв.
Архів
Сказано 20 лютого 2019 р.

Джерело

  • https://kp.ua/politics/631287-evhenyi-muraev-kto-to-tratyt-na-vybory-a-my-rabotaem-na-prodvyzhenye-smyslov?fbclid=IwAR0ljbing5x9sTZ5rGyW88lugRyJtc4uxsFavxuDREytv8hDcAc4AEs0BQo
  • http://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/WP001

Результат

8 березня 2019 року Мураєв подав, звернення до ЦВК із заявою про відмову балотуватися.Оскільки Мураєв більше не претендує на пост Президента України, обіцянка переноситься в категорію "архів".