Обіцянка політика

  • Голова "Радикальної партії Олега Ляшка"

Ляшко запевнив, що фракція не голосуватиме за податковий кодекс та державний бюджет, поки не відбудеться підняття пенсій та заробітної плати

22 листопада 2018 року народний депутат України Олег Ляшко запевнив, що фракція не голосуватиме за податковий кодекс та державний бюджет, поки не відбудеться підняття пенсій та заробітної плати. У виступі Ляшко зазначив, що :"...говорячи про прийняття бюджету потрібно не забувати що під нього приймається податковий кодекс...Тому фракція не голосуватиме ні за податковий кодекс ні за прийняття бюджету, доки не буде суттєво підвищено заробітні плати та пенсії..." (відео 10:02-10:03)
Виконано
Сказано 22 листопада 2018 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=3e0FsU1N6OQ
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=20997
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=20994

Результат

23 листопада 2018 року в "чорну п'ятницю" Рада приймала державний бюджет.Довкола цього питання точилось безліч суперечок, проте провівши ніч під куполом Ради, о шостій ранку парламентська більшість, з безліччю правок, все ж ухвалила бюджет на 2019 рік. Радикальна партія Олега Ляшка не змогла вибити з держ бюджету суттєвого підвищення пенсій та заробітних плат, тому, як і обіцяли, Радикали не підтримали державний бюджет жодним голосом. Також цього дня нардепи у другому читанні приймали зміни до податкового кодексу, який фракція, аналогічно до бюджету не підтримала. Ляшко підтвердив свої слова діями, тому обіцянка отримує статус "виконано"