Обіцянка політика

  • Міський голова Львова
  • Голова партії "Самопоміч"

Садовий пообіцяв збудувати інформаційно-освітній центр Шептицького

13 серпня 2018 року міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв збудувати інформаційно-освітній центр Шептицького. "Ми беремо зобов'язання перед громадою міста Львова, перед всією церковною спільнотою, що ми будемо швидко рухатися і постане красень інформаційний центр, який буде прославляти ім'я Шептицького. Що ми збудуємо нову будівлю для адміністративного корпусу. Що ми збудуємо нову будівлю для фондосховища і ми з великою честю повернемо для церкви, для лаври будівлю, яка по праву належить їм тому, що вона була збудована за церковні гроші. Сьогодні, громада міста бере на себе дуже велика зобов'язання. Ми повинні збудувати новий просвітницький центр. Ми повинні збудувати новий адміністративний корпус для музею, нове фондосховище. І ми повинні передати лаврі будівлю адміністративного корпусу, яка була збудована для монашої спільноти", - заявив мер (відео 01:10-02:05) (відео 04:18-04:55).
У процесі
Сказано 13 серпня 2018 р.
Контроль виконання через 10 мiсяцiв.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=EUyv_2-dJZI
  • https://varianty.lviv.ua/58038-miskrada-lvova-profinansuvala-park-kultury-na-150-tysiach
  • https://varianty.lviv.ua/61111-proekt-budivnytstva-u-muzei-narodnoi-arkhitektury-i-pobutu-rozrobliatyme-instytut-ekolohii-karpat

Результат

Станом на 10 квітня 2019 року Музей народної архітектури і побуту ім. К. Шептицького замовив проект зведення нових споруд на своїй території у Інституту екології Карпат, серед яких заплановано звести також новий інформаційно-освітній центр.

Відповідно до Стратегії розвитку Шевченківського гаю до 2027 року, передбачається зведення нових об'єктів на території музею: інформаційно-освітній центр, фондосховище і новий адмінкорпус. Після введення цих споруд у експлуатацію існуючий адміністративний корпус музею сакралізують та передадуть для монастиря Свято-Іванівської лаври Студійського Уставу УГКЦ.

10 грудня 2018 року Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова на будівництво Інформаційно-освітнього центру на території Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (вул. Чернеча Гора, 1) – 295 500 грн. Будівництво стоянки для автомобілів на території Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького на вул. Чернеча Гора, 1 – 404 324,59 грн.