Обіцянка політика

  • Міністр культури України

Нищук планує протягом 2 років завершити будівництво Національного музею «Меморіал жертв Голодомору»

12 вересня 2018 року міністр культури Євген Нищук заявив, що протягом 2 років планує завершити будівництво повноцінного Національного музею «Меморіал жертв Голодомору». «Ми активізували роботу цього року. Ми плануємо, що через 2 роки музей буде завершений – друга черга. Тобто буде повноцінний музей із самою спорудою, з експозицією», – наголосив Нищук.
У процесі
Сказано 12 вересня 2018 р.
Контроль виконання через 1 рiк.

Джерело

  • https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2536624-nisuk-rozrahovue-so-memorial-zertv-golodomoru-zaversat-za-2-roki.html
  • https://www.kmu.gov.ua/ua/news/zabezpecheno-neobhidni-peredumovi-dlya-zdijsnennya-budivnictva-drugoyi-chergi-nacionalnogo-muzeyu-memorial-zhertv-golodomoru

Результат

Станом на 28 листопада 2018 року, уряд схвалив проект постанови, що забезпечить необхідні передумови для попередньої оплати на строк не більше десяти місяців за роботи з реконструкції першої черги Меморіального комплексу пам’яті жертв голодоморів в Україні з будівництвом другої черги Національного Музею «Меморіал жертв Голодомору» Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору в Україні по вул. Лаврській, 3 у Печерському районі м. Києва, у тому числі здійснення замовником закупівлі матеріалів і обладнання для зазначеного Меморіального комплексу.