Обіцянка політика

Березенко пообіцяв, що його політична сила надасть докази того, що Newsone використовує відео та сюжети антиукраїнського спрямування

3 вересня 2018 року народний депутат України Сергій Березенко пообіцяв, що його політична сила надасть докази того, що Newsone використовує відео та сюжети антиукраїнського спрямування. Зокрема, це відео з російських телеканалів, відео подій, які відбуваються в ДНР тощо. (прямий ефір Newsone 17:15)
Не виконано
Сказано 3 вересня 2018 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=3e0FsU1N6OQ
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=20250

Результат

Станом на початок лютого 2019 року БПП так і не надали доказів того, що Newsone використовує відео та сюжети антиукраїнського спрямування.

Перед цим, ВРУ голосувала за проект Постанови №9157 про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), за яку голосував і сам Сергій Березенко. Постановою пропонується РНБО виявити чи дійсно телеканал Newsone займається антиукраїнською діяльністю, і в Постанові немає жодних посилань на будь-які докази цього.

Враховуючи, що БПП так і не надали обіцяних доказів того, що Newsone використовує відео та сюжети антиукраїнського спрямування, а лише попросити РНБО виявити такі, обіцянка отримує статус "не виконано".