Обіцянка політика

Рибак запевнив, що "БПП" буде голосувати тільки за запуск антикорупційного суду і питання формування ЦВК

9 липня 2018 року народний депутат України Іван Рибак запевнив, що "БПП" буде голосувати тільки за запуск антикорупційного суду і питання формування ЦВК. Рибак наголосив: "Водночас оголошу свою особисту позицію, що ми (мається на увазі фракція "БПП") готові голосувати саме за ті законопроекти, які дадуть запуск антикорупційному суду та питанню формування ЦВК". Відео (07: 03).
Не виконано
Сказано 9 липня 2018 р.

Джерело

  • https://youtu.be/A3skfe_2C1k?t=7m3с
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=19484

Результат

Попри гучні заяви не голосувати за законодавчі ініціативи, поки не буде оновлено склад ЦВК, депутати від фракції БПП 10 липня підтримували ухвалення низки законопроектів. Зокрема, 86 нардепів підтримала проект закону №8450 "Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів", 90 підтримали законопроект №5448-д "Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції ", 84 за №6049-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні".

Таким чином, зобов'язання народного депутата виявилися лише гучними заявами не підтвердженими фактом неголосування, тому обіцянка отримує статус "невиконаної".

Нагадаємо, що питання оновлення ЦВК залишається невирішеним.