Обіцянка політика

  • Президент України
  • Голова Ради національної безпеки і оборони України

Порошенко пообіцяв виділити зі свого благодійного фонду кілька мільйонів гривень на реконструкцію Соборної площі у Миколаєві

23 травня 2018 року президент України Петро Порошенко пообіцяв виділити зі свого благодійного фонду кілька мільйонів гривень на реконструкцію Соборної площі у Миколаєві. Для цього мер Миколаєва має звернутися до фонду Порошенка. «А всі ресурси президента ми вже витратили на кошти ДФРР. Напишеш на мій благодійний фонд – я кілька мільйонів виділю на реконструкцію площі. Це буде вже мій особистий подарунок жителям Миколаєва», – заявив Петро Порошенко (відео:12:24).
У процесі
Сказано 23 травня 2018 р.
Перевіряється

Джерело

  • http://nikvesti.com/news/politics/131326
  • лист мр
  • http://niklife.com.ua/politics/63641

Результат

Станом на 16 липня 2018 року Миколаївська міська Рада не направила лист в благодійний фонд Петра Порошенка, про виділення коштів на реконструкцію Соборної площі.

28 серпня 2018 року мер міста Миколаїв Олександр Сенкевич повідомив, що після отримання проектної документації з реконструкції Соборної площі, звернеться до фонду Петра Порошенка. Наразі документація розробляється, її завершення планується на кінець 2018 року.

Редакція АП «Слово і Діло» відправила запит на отримання доступу до публічної інформації.