Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Європейська Солідарність"
  • Член Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом

Порошенко запевнив, що протитанкові комплекси Javelin будуть використовуватися лише в разі повномасштабного наступу з боку бойовиків, підконтрольних Російській федерації

23 травня 2018 року президент України Петро Порошенко запевнив, що Американські протитанкові комплекси Javelin будуть використовуватися лише в разі повномасштабного наступу з боку бойовиків, підконтрольних Російській федерації. «Звичайно, що ця суто оборонна зброя, яку Сполучені Штати Америки надали Україні внаслідок роботи наших дипломатів, уряду, міністра оборони, і моєї, буде використовуватися лише в разі повномасштабного наступу з боку бойовиків, підконтрольних Російській федерації», – зазначив президент.
Архів
Сказано 23 травня 2018 р.

Джерело

  • http://www.president.gov.ua/news/amerikanski-protitankovi-kompleksi-javelin-stanut-dodatkovim-47654
  • https://www.unian.ua/weapons/10413888-zsu-shche-zhodnogo-razu-ne-zastosovuvali-javelin-na-fronti-poroshenko.html
  • https://www.cvk.gov.ua/info/protokol_cvk_30042019.pdf

Результат

Станом на початок 2019 року ЗСУ ще жодного разу не застосовували Javelin. У період з травня 2018 року до травня 2019 року повномасштабного наступу з боку бойовиків не відбулось.

30 квітня 2019 року ЦВК оголосила результати виборів Президента України. У другому турі виборів перемогу здобув Володимир Зеленський – 73,22%.

Враховуючи цю інформацію обіцянку перенесено в розділ «архів».