Обіцянка політика

  • Генеральний прокурор України
  • Член Ради національної безпеки і оборони України

Луценко запевнив, що ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» буде повернуто до державної власності

11 травня 2018 року генеральний прокурор України Юрій Луценко запевнив, що судноремонтні заводи України (Чорноморський суднобудівний завод (ЧСЗ) і ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» – ред.) будуть повернуті до державної власності (відео 33:27).
У процесі
Сказано 11 травня 2018 р.
Контроль виконання через 2 мiсяцi.

Джерело

  • https://youtu.be/rX_NuptPJbc?t=33m27s
  • https://zn.ua/ECONOMICS/kupit-celostnyy-imuschestvennyy-kompleks-pao-nsz-okean-mozhno-budet-3-dekabrya-2018-goda-298635_.html

Результат

Другий повторний відкритий аукціон з продажу цілісного майнового комплексу ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» запланований на 3 грудня. Згідно з оголошенням, початкова вартість лота становить – 1 млрд 163,77 млн ​​грн.

Оголошений аукціон з продажу МСЗ «Океан» – вже третій за останні два місяці. Раніше, 21 вересня суднозавод був виставлений на відкриті торги за стартовою ціною 1,82 млрд грн – сумі визнаних кредиторських вимог. Потім на повторний аукціон 8 жовтня – за зниженою, відповідно до закону, на 20% стартовою ціною в 1,45 млрд грн. Обидва аукціони не відбулися через відсутність заявок.

Процедура продажу відбувається відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».