Обіцянка політика

Луценко планує до 21 травня підписати і внести до Ради три подання на зняття недоторканності

11 травня 2018 року генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що наступного тижня (14-20 травня – ред.) має намір підписати і внести до Верховної Ради три подання на зняття недоторканності. «Приблизно 20 днів розділяє момент внесення подання у Верховну Раду про зняття недоторканності – до голосування в сесійній залі. Тому ми повинні просто розуміти, що це не одноразова дія. Однак на наступному тижні я маю намір підписати три подання і внести їх у Верховну Раду», – сказав Луценко (відео 6:30).
Не виконано
Сказано 11 травня 2018 р.

Джерело

  • // https://youtu.be/l7GdM8I173c?t=6m40s
  • https://www.slovoidilo.ua/promise/46467.html

Результат

15 травня генпрокурор Юрій Луценко підписав та вніс у Раду подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Сергія Дунаєва. Відповідно до подання, Дунаєв, будучи народним депутатом, подавав завідомо недостовірні відомості у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави.

18 травня генпрокурор Юрій Луценко підписав та вніс у Раду подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Олександра Пономарьова. Народний депутат підозрюється у перешкоджанні законній професійній діяльності журналістів.

ВИСНОВОК: до 21 травня генпрокурор Луценко підписав і вніс до Ради два подання на зняття недоторканності.