Обіцянка політика

Омелян пообіцяв проінспектувати всі залізничні вокзали в Україні

2 травня 2018 року міністр інфраструктури Володимир Омелян пообіцяв проінспектувати всі залізничні вокзали в Україні. «Я хочу попередити керівництво Укрзалізниці, що ми проінспектуємо всі вокзали в Україні, а потім зайдемо до керівників Укрзалізниці додому і подивимось, як живуть вони, і порівняємо, наскільки це співвідноситься з тими умовами, в яких перебувають люди на вокзалі», – наголосив очільник Міністерства.
У процесі
Сказано 2 травня 2018 р.
Перевіряється

Джерело

  • https://mtu.gov.ua/news/29778.html
  • лист міністерства
  • Лист Укрзалізниці від 11 серпня 2020 року
  • https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/2465687-ukrzaliznica-pocala-reviziu-vokzaliv-po-vsij-kraini.html

Результат

25 травня 2018 року була опублікована інформація про те, що Укрзалізниця розпочала ревізію пасажирських залізничних вокзалів.

Відповідно до листа міністерства інфраструктури від 5 липня 2018 року, встановлено, що на вокзалах залізниць регулярно проводяться раптові перевірки на предмет дотримання працівниками режиму роботи квиткових кас, технології роботи, фінансової дисципліни, посадових обов'язків тощо.

Відповідно до листа Укрзалізниці від 11 серпня 2020 року, у департаменті з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень відсутнє документальне підтвердження фактів інспектувань (копії актів інспектувань, протоколів) залізничних вокзалів України за участі Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна у період з січня 2018 року по серпень 2019 року.

Редакція аналітичного порталу «Слово і діло» очікує відповіді на запит для присвоєння остаточного статусу обіцянці екс-міністра.