Обіцянка політика

  • Міський голова Львова
  • Голова партії "Самопоміч"

Садовий заявив, що сміттєспалювального заводу на території міста не буде

19 квітня 2018 року мер Львова Андрій Садовий заявив, що сміттєспалювального заводу на території міста не буде. "На превеликий жаль, я бачу ситуацію, коли певні люди подають неправдиву інформацію, що ми будемо робити спалення і ще якісь інші речі. Я ніколи не допущу, щоб у Львові були збудовані об’єкти, які будуть шкідливі для громади. Тут будуть виключно екологічно чисті і потрібні об’єкти для громади міста Львова і нашого життя", - зазначив міський голова.
У процесі
Сказано 19 квітня 2018 р.
Контроль виконання через 4 мiсяцi.

Джерело

  • http://city-adm.lviv.ua/news/city/housing-and-utilities/248495-ya-nikoly-ne-dopushchu-shchob-u-lvovi-buly-zbudovani-obiekty-iaki-budut-shkidlyvi-dlia-hromady-asadovyi-pro-budivnytstvo-zavodu-z-mekhaniko-biolohichnoi-pererobky-smittia
  • http://tvoemisto.tv/news/smittiepererobnyy_zavod_u_lvovi_mayut_pochaty_buduvaty_vzhe_tsogo_roku_99957.html
  • https://zaxid.net/u_lvovi_namagalis_zupiniti_pidgotovchi_roboti_z_budivnitstva_smittyepererobnogo_zavodu_n1498908

Результат

Станом на 7 березня 2020 року тривають підготовчі роботи з будівництва сміттєпереробного заводу у Львові. Розпочати будівництво планується у 2020 році. Проєкт сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13 пройшов комплексну державну експертизу та отримав позитивний висновок.

Станом на 24 квітня 2019 року львівський сміттєпереробний завод буде знаходитись на вулиці Пластовій в місті Львові. Львівська міськрада отримала висновок Мінекології про безпечність майбутнього комплексу. Проте проект відправили на доопрацювання через необхідність розташувати додаткові очисні споруди. Потім проект має пройти державну експертизу.

На львівському сміттєпереробному заводі передбачається сортування та компостування сухих і вологих відходів, вторинної сировини, окремі майданчики для збору електроніки, великогабаритного й будівельного сміття.